pár slov o mě

 

Jmenuji se

Barbora Cirklová

a jsem malířka, umělkyně, kreativec.

Můj ráj vypadá tak, že jsem se svojí rodinou od hlavy až k patě zapatlaná barvami a tvoříme společně nějaký nádherný obraz.

 

Tvořím, tedy jsem

Vždy mě bavilo tvořit, už od dětství. V Písku jsem navštěvovala zájmové kroužky jako malování, keramiku a herectví. Také jsem hrála jsem na piano, fotila jsem a psala, od básniček a pohádek až po divadelní hry a scénáře. 

Na střední škole jsem si ty čtyři roky studia opravdu moc užívala. Tvořilo se každý den, malovali jsme, kreslili, tiskli, ryli, navrhovali plakáty a další propagační materiály (v ruce i na počítači), věnovali se písmu a rozvíjeli umělecké cítění a kreativitu všemi možnými myslitelnými způsoby. Měla jsem to štěstí, že se mi věnovali vyhlášení písečtí umělci, malíři, fotografové i grafici.

Kreativní činnost mě naplňuje, přináší mi energii a nesmírné potěšení.

 

Moje tvorba

Vlivem okolností jsem se se štětcem shledala až po šesti letech. V malování jsem našla úplně nový svět.

Občas experimentuji a zkouším nové věci, nová témata, nové podklady, nové techniky či nové barvy a jejich kombinace. 

Zamilovala jsem si především akrylové barvy a maluji s nimi na plátno. Zaměřuji se především na zvířata a přírodu a typickým se pro moji tvorbu stal styl malování pozadí, který tvoří energické tahy štětce s větší vrstvou barvy. Na obrazech, které maluji najdete výrazné barvy a jejich kombinace. Tyto obrazy předávají pozitivní energii.

Mezi mé speciality patří portréty domácích mazlíčků, které mě velice baví a přináší radost mě i novým majitelům obrazů. 

 

Portréty zvířat (domácích mazlíčků)

Maluji zvířecí mazlíčky podle jejich fotografie. Majitelé mazlíčků tak mohou mít svá milovaná zvířátka umělecky ztvárněná v podobě obrazu. Tyto obrazy jsou i milou vzpomínkou na již zesnulá zvířátka.

                                                 

Skvělý dárek

Nevíte, jak vyřešit dárky pro své blízké, rodinu či přátele? Obraz jejich mazlíčka je výborným dárkem. Obraz se dá darovat jako dárek k narozeninám, ke svátku, k Vánocům, výročí, svatbě, jako dárek k zásnubám, vhodný je jako dárek ke kolaudaci nového bydlení, zkrátka téměř k jakékoli události.