Portréty zvířat

Malování portrétů zvířat je specializovaná činnost, kde záleží na detailech a trpělivé práci. Portréty maluji dle fotografie, přičemž využívám svého originálního a osobitého stylu malování (zvláště dobře viditelném na pozadí). Můžete tak mít svého domácího mazlíčka vyobrazeného způsobem, který bude krásně dekorovat jakoukoli zeď, kam jej pověsíte.

 

Co k vytvoření portrétu potřebuji

Základem je dobrá, kvalitní fotografie. Můžete mi zaslat i více fotografií, kde si vyberu takovou, která mě osloví a bude se mi nejlépe malovat.

Fotografie by měla být pokud možno ostrá a dostatečně kvalitní, abych mohla rozpoznat detaily, jako například srst a fousky. Na detailech opravdu velmi záleží. Fotografie nezmenšujte. Zasílat je můžete emailem na cirklova.b@gmail.com a nebo, pokud je soubor příliš velký, například přes stránky leteckaposta.cz nebo uschovna.cz (fotka se nahraje a Vy mi zašlete odkaz).

Ideální je zvířátko focené z profilu či poloprofilu a měla by to být fotografie, kde si je Vaše zvířátko podobné (ne, kde zrovna vypadá jako někdo úplně jiný). Doporučuji, aby na fotografii bylo dobře viditelné alespoň jedno oko. Říká se, že oko je okno do duše. 🙂

Před zahájením práce s Vámi proberu detaily prostřednictvím emailu.

 

 Jak maluji

Portréty maluji akrylovými barvami na bavlněné plátno o formátu 40 x 40 cm. Jestli máte nějakou barvu, kterou nemáte v lásce (nebo se Vám s ohledem na vybavení místnosti, kde bude obraz viset, nehodí), napište mi to, budu to brát v potaz. Obrazy nechávám nezarámované, možná zjistíte, že rám ani nepotřebují (pomalované jsou i okraje) nebo si dodatečně necháte vyrobit rám, který se hodí do místnosti, kam chcete obraz pověsit. Namalovat obraz mi trvá přibližně jeden až dva měsíce.

 

 Platba

Objednejte si zvířecí portrét na eshopu. Následně Vás kontaktuji na uvedené údaje a domluvím s Vámi detaily. Doprava i balné je zdarma. 

Odeslání zakázky (i do zahraničí)

Obrazy zasílám s ohledem na pracovní dobu pobočky České pošty. Nejraději předávám obrazy osobně. Pokud to není možné, snažím se je bezpečně zabalit, aby se po cestě nepoškodily.

Při zasílání Českou poštou po České republice je doprava zdarma.

Nebráním se zaslání obrazu kdekoli po světě, pokud to služby České pošty umožňují. Cena za poštovné se pak odvíjí od cílové země, váhy zásilky a aktuálnímu kurzu měny. 

 

Máte dotaz nebo zájem o obraz? Napište mi!

9 + 9 =